Profesjonalna hurtownia akcesoriów meblowych Poznań / Baranowo

 

Jako uznana hurtownia akcesoriów meblowych na rynku poznańskim jesteśmy już od ponad 25 lat. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i współpracy z uznanymi międzynarodowymi markami, poprawiamy funkcjonalność i estetykę pomieszczeń, oferując klientom wyłącznie sprawdzone i solidnie wykonane akcesoria meblowe. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę artykułów meblowych produkcji europejskiej i wschodniej. Jesteśmy przedstawicielami wielu znanych w świecie meblowym marek: BLUM, GRASS, HAFELE, GTV, AMIX, LAGUNA, DESIGN LIGHT, UNION KNOPF, WURTH.
Prowadzona przez nas hurtownia akcesoriów meblowych oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty, które cechują się niezawodnością, trwałością oraz wytrzymałością. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i praktyczne systemy, które podnoszą komfort życia i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Nasza oferta obejmuje:

- zawiasy meblowe i systemy do drzwi bezuchwytowych,

- prowadnice meblowe (BLUM, GTV, Amix)

- systemy szuflad (Blum Antaro, BLUM Legrabox, Grass Nova Pro, SystemBox, Moderbox, itp.),

- systemy podnośników (BLUM Aventos),

- złącza, podpórki i zawieszki meblowe,

- nożki, stopki, uchwyty meblowe,

- produkty oświetleniowe (lampy LED, zasilacze, włączniki, taśmy LED),

- systemy drzwi przesuwnych (GTV i Laguna).

Nasza oferta jest skierowana głównie do stolarzy i producentów mebli. Jako doświadczona hurtownia akcesoriów meblowych, jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć każdy mebel w elementy funkcjonalne, od najprostszego zawiasu czy śrubki po najbardziej skomplikowane systemy meblowe. Oferowane akcesoria meblowe umożliwiają kompleksowe wykonanie zabudowy meblowej zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się nieustannie poszerzać asortyment naszej hurtowni akcesoriów meblowych o nowe wyroby, wzory oraz niestandardowe elementy wykończenia. Wysoka jakość materiałów meblowych, nowoczesny design oraz konkurencyjne ceny to główne cechy, jakie nas wyróżniają. Jakość akcesoriów meblowych oferowanych przez naszą firmę została potwierdzona licznymi certyfikatami producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook
 
 
Google+
 
Partnerzy
 
Kontakt