Profesjonalna hurtownia akcesoriów meblowych: Baranowo - Poznań

 

- Nasza hurtownia akcesoriów meblowych działa na rynku od wielu lat i cały czas jest niekwestionowanym liderem w segmencie najwyższej jakości akcesoriów meblowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i współpracy z uznanymi międzynarodowymi markami, poprawiamy funkcjonalność i estetykę pomieszczeń, oferując klientom wyłącznie sprawdzone i solidnie wykonane akcesoria meblowe.

-Nasz asortyment to różnego rodzaju akcesoria meblowe, wśród których można znaleźć między innymi:

  • okucia do mebli,
  • systemy szuflad,
  • uchwyty i podpórki,
  • złącza meblowe,
  • nogi, stopki oraz kółka.
  • -
Wszystkie akcesoria meblowe można obejrzeć w siedzibie naszej firmy w Baranowie pod Poznaniem, jednak z ich ofertą można również zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej akcesoria-rogala.pl. Oferujemy okucia meblowe, zawiasy oraz wiele innych akcesoriów meblowych, których producentami są wyłącznie sprawdzone marki, cieszące się uznaniem na polskim i zagranicznym rynku. W ofercie posiadamy części meblowe między innymi takich firm, jak: BLUM, HAFELE, GTV, AMIX, LAGUNA oraz WURTH. Wszystkie meblowe akcesoria cechują się solidnym wykonaniem, trwałością i niezawodnością.

Jesteśmy hurtownią akcesoriów meblowych zlokalizowaną w Baranowie koło Poznania, która w ofercie posiada okucia do mebli, prowadnice, podnośniki oraz wiele innych elementów umożliwiających kompleksowe wykonanie zabudowy meblowej zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i biurowych. Poza okuciami do mebli, w ofercie posiadamy również szeroką gamę produktów oświetleniowych (lampki LED, włączniki, taśmy LED, itp.). Wszystkie meblowe akcesoria to produkty, które pomagają zagospodarować przestrzeń w zabudowach meblowych i poprawić ich ergonomię. Jakość akcesoriów meblowych oferowanych przez naszą firmę została potwierdzona licznymi certyfikatami producentów.

Jako doświadczona hurtownia akcesoriów meblowych, obsługujemy nie tylko klientów z województwa wielkopolskiego, ale z różnych regionów Polski. Ofertę okuć meblowych oraz wielu innych akcesoriów kierujemy zarówno do klientów firmowych i instytucjonalnych, jak i również do indywidualnych odbiorców zamieszkujących Poznań i inne miasta Polski. -
Facebook
 
 
Google+
 
Partnerzy