Systemy przesuwne GTV

30.06.2016

GTV jako wiodący dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia LED, poszerza swoją ofertę o systemy przesuwne. Zgodnie ze strategią rozwoju portfolio produktowego, Maciej Chełkowski, Manager Sprzedaży GTV zapewnia - „Od tego kwartału proponujemy klientom systemy do budowy efektywnych i efektownych szaf opartych na cichych i bezawaryjnych podzespołach przesuwnych. Perfekcyjny projekt i staranna selekcja surowca, dały efekt, który zmieni postrzeganie jakości w tej kategorii produktowej”.

Systemy przesuwne GTV składają się z dwóch głównych linii - ERGO i NOVO- odróżniających się kształtem i designem rączek. Każda z linii dostępna jest w dwóch wersjach EVO i PRO. Wszystkie profile dostępne są w bogatej ofercie długości oraz w dwóch kolorach: aluminium i szampan. Grubość powłoki anodowej wynosi 10-15µm.

Tor górny systemów GTV jest profilem dwustronnym. Bieżnie toru posiadają rowki wzdłużne ułatwiające wykonanie otworów montażowych. W systemach GTV zarówno w torach dolnych PRO jak i EVO można zastosować wpinane maskownice, dzięki którym możemy zakryć wkręty montażowe.
W systemach przesuwnych GTV mają zastosowanie dwa rozwiązania budowy skrzydła, w których elementem nośnym jest wypełnienie lub rama. Ze względu na różny sposób przenoszenia obciążeń, do oferty zostały wprowadzone dwa rodzaje wózków dolnych i prowadników górnych – nakładane i wpuszczane.

Prowadniki górne (wpuszczane i nakładane) posiadają wysokiej klasy łożyska kulkowe, które gwarantują bezawaryjność przez długi czas. Materiał, z którego zostały wykonane kółka, zapewnia cichą pracę oraz bardzo małe opory toczenia (klasa 3 wg EN 1527:2000). Dopuszczalna masa całkowita skrzydła wynosi 50 kg., natomiast trwałość to aż 50 000 cykli (klasa 5 wg EN 1527:2000).

Nakładane wózki dolne PRO i EVO, dzięki swojej unikalnej budowie ułatwiają wstawianie drzwi w tor - wstawianie drzwi odbywa się w taki sam sposób jak przy skrzydłach opartych na bazie ramy. Dodatkowo wszystkie wózki (zarówno nakładane i wpuszczane) posiadają sprężynę zapobiegająca wypadnięciu wózka z toru oraz możliwość regulacji wysokości skrzydła w zakresie 0 - 10mm. Montaż wózków nie wymaga żadnych szablonów. Podobnie jak w przypadku prowadników górnych, również wózki mają bardzo małe opory toczenia (klasa 3 wg EN 1527:2000) oraz wysoką trwałość -50 000 cykli (klasa 5 wg EN 1527:2000).

 

Link do KATALOGU

« Powrót
© Developed by CommerceLab
 
Kontakt