(0) produkt(ów) - 0.00 Mój koszyk
Porównaj

Nie masz produktów do porównania.

Jesteś tutaj:
Kategorie

Nowości i Promocje

 

 

Pakiety promocyjne z zawiasami Clip Top i Blumotion
10.11.2017

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 15.11.2017 ruszamy z promocją na zawiasy Blum. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji.

Pakiety promocyjne Tandembox ANTARO
09.10.2017

Miło nam poinformować, iż 9 września 2017 rozpoczeliśmy akcję promocyjną z szufladami TANDEMBOX Antaro. Promocja obejmuje również zestawy na prowadnicach Tip-On Blumotion.

Do wyżej wymienionych szuflad w pakiecie SERVO-DRIVE uno - elektryczne wspomaganie otwierania do szuflady na sortowniki śmieci.

Technologia ruchu TIP-ON z BLUMOTION do Tandembox
05.11.2016

TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX jest idealnym, mechanicznym rozwiązaniem do mebli bez uchwytów. Za pomocą różnych jednostek TIP-ON BLUMOTION można zrealizować różne długości i zakresy obciążenia. TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX oferuje odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji.

Movento Tip On z Blumotion
26.09.2016

TIP-ON BLUMOTION do MOVENTO jest idealnym, mechanicznym rozwiązaniem do mebli bez uchwytów. Podstawą jest tu specjalnie dopasowana prowadnica MOVENTO. Za pomocą różnych jednostek TIP-ON BLUMOTION można zrealizować różne długości i zakresy obciążenia. Wszystkie pozostałe komponenty można stosować uniwersalnie. Podczas obróbki i montażu pomocne okazują się praktyczne wzorniki Blum.

Le Mans Classic II Arena
07.09.2016

Elegancja w dobrej cenie. Półki do szafki naroznej Le Mans II Arena już od 1197,27 zł brutto.

Promocje na wybrane zawiasy BLUM
07.09.2016

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym. Przy ilościach hurtowych gwarantujemy atrakcyjne rabaty.

LEGRABOX TipOn z Blumotion
01.07.2016

TIP-ON BLUMOTION do LEGRABOX jest idealnym, mechanicznym rozwiązaniem do mebli bez uchwytów. Podstawą jest tu specjalnie dopasowana prowadnica LEGRABOX. Za pomocą różnych jednostek TIP-ON BLUMOTION można zrealizować różne długości i zakresy obciążenia. Wszystkie pozostałe komponenty można stosować uniwersalnie. Podczas obróbki i montażu pomocne okazują się praktyczne wzorniki Blum.

Systemy przesuwne GTV
30.06.2016

Systemy do budowy efektywnych i efektownych szaf opartych na cichych i bezawaryjnych podzespołach przesuwnych. Perfekcyjny projekt i staranna selekcja surowca, dały efekt, który zmieni postrzeganie jakości w tej kategorii produktowej.

Jazda próbna z BLUM
06.05.2015

Zakup kuchni to poważna inwestycja, podobnie jak zakup samochodu. Czy kupiliby Państwo samochód po obejrzeniu tylko kilku zdjęć? Z pewnością chcieliby go Państwo najpierw wypróbować.

LEGRABOX nowy wymiar elegancji
06.05.2015  |  Wiktoria Rogala

Elegancki system szuflad charakteryzuje się prostym, gładkim designem i szczególnie wysokim komfortem ruchu. Minimalistyczny design został już wielokrotnie wyróżniony na całym świecie.

© Developed by CommerceLab