Jesteś tutaj:

Hurtownia akcesoriów meblowych

Jako uznana hurtownia akcesoriów meblowych na rynku poznańskim jesteśmy już od ponad 25 lat. Zaczynaliśmy od produkcji mebli, obecnie zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów meblowych. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę artykułów meblowych produkcji europejskiej i wschodniej. Jako sprawdzona hurtownia jesteśmy przedstawicielami wielu znanych w świecie meblowym marek: BLUM, GRASS, HAFELE, GTV, AMIX, LAGUNA, DESIGN LIGHT, UNION KNOPF, WURTH.
Prowadzona przez nas hurtownia akcesoriów meblowych oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty, które cechują się niezawodnością, trwałością oraz wytrzymałością. Wszystkie oferowane przez naszą hurtownię artykuły stanowią innowacyjne rozwiązania i praktyczne systemy, które podnoszą komfort życia i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Proponujemy nie tylko okucia meblowe, ale także szeroką gamę produktów oświetleniowych (lampy LED, zasilacze, włączniki, taśmy LED). Nasze akcesoria meblowe są pomocne przy realizacji zarówno typowych, jak i wyszukanych projektów. Produkty z naszej oferty doskonale sprawdzą się między innymi do wykonania zabudowy w kuchni, salonie, jadalni, sypialni, gabinecie oraz w każdym innym wnętrzu.

Nasza oferta jest skierowana głównie do stolarzy i producentów mebli. Jako doświadczona hurtownia akcesoriów meblowych, jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć każdy mebel w elementy funkcjonalne, od najprostszego zawiasu czy śrubki po najbardziej skomplikowane systemy meblowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się nieustannie poszerzać asortyment naszej hurtowni akcesoriów meblowych o nowe wyroby, wzory oraz niestandardowe elementy wykończenia. Wysoka jakość materiałów meblowych, nowoczesny design oraz konkurencyjne ceny to główne cechy, jakie nas wyróżniają.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Adres hurtowni:

Akcesoria Meblowe Rogala Sp. z o.o.
ul. Rolna 5
62-081 Baranowo / Poznań
Czynne w godzinach:
pon.- pt. - 8:00 – 16:00

 
Kontakt