Jesteś tutaj:

Sprawdzona hurtownia akcesoriów meblowych – o nas

Jako uznana hurtownia akcesoriów meblowych na rynku jesteśmy już od ponad 21 lat. Zaczynaliśmy od produkcji mebli, obecnie zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów meblowych. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę artykułów meblarskich produkcji europejskiej i wschodniej. Jako sprawdzona hurtownia materiałów meblowych jesteśmy przedstawicielami wielu znanych w świecie meblowym marek: HAFELE, BLUM, GTV, AMIX, LAGUNA, DESIGN LIGHT, DE NOVO.
Prowadzona przez nas hurtownia artykułów meblarskich oferuje wyłącznie najwyższej jakości akcesoria do mebli ze stali i aluminium, które cechują się niezawodnością, trwałością oraz wytrzymałością. Wszystkie oferowane przez naszą hurtownię artykuły meblarskie stanowią innowacyjne rozwiązania i praktyczne systemy, które podnoszą komfort życia i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni. Proponujemy nie tylko materiały meblowe, ale także szeroką gamę produktów oświetleniowych (lampy LED, zasilacze, włączniki, taśmy LED). Nasze artykuły meblarskie są pomocne przy realizacji zarówno typowych, jak i wyszukanych projektów meblowych. Wszystkie akcesoria meblowe, jakie w ofercie posiada nasza hurtownia, doskonale sprawdzą się między innymi do wykonania zabudowy w kuchni, salonie, jadalni, sypialni, gabinecie oraz w każdym innym wnętrzu.
Jako doświadczona hurtownia materiałów meblowych, jesteśmy w stanie w pełni wyposażyć każdy mebel w elementy funkcjonalne, od najprostszego zawiasu czy śrubki po najbardziej skomplikowane systemy meblowe. Oferowane przez nas materiały i akcesoria do mebli poprawiają estetykę i funkcjonalność pomieszczeń, a także pomagają zagospodarować przestrzeń w zabudowach meblowych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, staramy się nieustannie poszerzać asortyment naszej hurtowni akcesoriów meblowych o nowe wyroby, wzory oraz niestandardowe elementy wykończenia. Wysoka jakość materiałów meblowych, nowoczesny design oraz konkurencyjne ceny to główne cele, jakie sobie stawiamy.
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.akcesoria-rogala.pl, a także na stronę www.hafele.pl na której znajdą Państwo obszerne katalogi meblowe i budowlane.


Zapraszamy także do siedziby naszej hurtowni, w której można zapoznać się z szerokim asortymentem akcesoriów do mebli:
Akcesoria Meblowe Rogala Sp. z o.o.
ul. Rolna 5
62-081 Baranowo / Poznań
Czynne w godzinach:
pon.- pt. - 8:00 – 16:00