Jesteś tutaj:

Akcesoria stolarskie od uznanych producentów

Nasza hurtownia stolarska zlokalizowana w Baranowie niedaleko miasta Poznań oferuje szeroką gamę solidnych i trwałych akcesoriów stolarskich, które pochodzą wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów. W ofercie posiadamy części do mebli i akcesoria stolarskie między innymi od takich dostawców, jak: BLUM, GTV, AMIX, CAMAR, HAFELE, TITUS PLUS oraz WURTH. Produkty oferowane przez naszą hurtownię stolarską stanowią sprawdzone rozwiązania zarówno dla mniejszych, jak i większych zakładów stolarskich, pozwalając na produkcję trwałych i estetycznie prezentujących się mebli. Jako sprawdzona hurtownia stolarska, możemy poszczycić się szeroką gamą produktów dla przemysłu stolarskiego, które z całą pewnością doceni niejeden stolarz. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat funkcjonując jako rzetelna hurtownia stolarska, zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów.
Jako profesjonalna hurtownia stolarska z siedzibą w Baranowie koło Poznania, zaopatrujemy w najwyższej jakości akcesoria stolarskie zarówno studia meblowe i zakłady meblarskie, jak i również klientów indywidualnych. Z bogatym asortymentem naszej hurtowni stolarskiej można zapoznać się w siedzibie naszej firmy - ul. Rolna 5, 62-081 Baranowo / Poznań.

DOSTAWY NA TERENIE WIELKOPOLSKI

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysyłki lub transportu.

Wysyłka kurierem DHL do 31 kg już od 16,50 zł brutto

Transport dużych dostaw do uzgodnienia.

Więcej szczegółów udzielą Państwu specjaliści z działu Obsługi Klienta:

Tel.: 618 142 746

e-mail: biuro@akcesoria-rogala.pl

 

Hurtownia Akcesoriów Meblowych
18.09.2016

Prowadzimy sprzedaż hurtową akcesoriów meblowych. Zapraszamy do stałej współpracy stolarzy, projektantów i prodcentów mebli. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, transport i najlepsze ceny.

Systemy przesuwne GTV
30.06.2016

Systemy do budowy efektywnych i efektownych szaf opartych na cichych i bezawaryjnych podzespołach przesuwnych. Perfekcyjny projekt i staranna selekcja surowca, dały efekt, który zmieni postrzeganie jakości w tej kategorii produktowej.

Ko-Met Kosze
24.06.2016

Kosze cargo, stelaże narożnikowe i ociekarki

Laguna
15.06.2016

Systemy przesuwne i profile aluminiowe

© Developed by CommerceLab