Jesteś tutaj:

Hurtownia - Akcesoria Meblowe Rogala - Poznań

Prowadzimy sprzedaż hurtową akcesoriów meblowych. Zapraszamy do stałej współpracy stolarzy, projektantów i prodcentów mebli. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę, transport i oczywiście najlepsze ceny.

Dla stolarzy, producentów i projektantów przygotowaliśmy specjalne oferty produktowe i cenowe. Jesteśmy dystrybutorem renomowanych producentów:

Blum, Grass, Peka, Zobal, Hafele, GTV, Amix, Laguna, Design Light, Ko-Met, Titus Plus, Salice, Camar, Wurth i wielu innych.

Nasza hurtownia stolarska zlokalizowana w Baranowie niedaleko miasta Poznań oferuje szeroką gamę solidnych i trwałych akcesoriów meblowych, które pochodzą wyłącznie od znanych i sprawdzonych producentów. Produkty oferowane przez naszą hurtownię stanowią sprawdzone rozwiązania zarówno dla mniejszych, jak i większych zakładów stolarskich, pozwalając na produkcję trwałych i estetycznie prezentujących się mebli. Jako sprawdzona hurtownia akcesoriów meblowych, możemy poszczycić się szeroką gamą produktów dla przemysłu stolarskiego, które z całą pewnością doceni niejeden stolarz. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat funkcjonując jako rzetelna hurtownia stolarska, zaowocowało rzeszą zadowolonych klientów.
Jako profesjonalna hurtownia akcesoriów meblowych z siedzibą w Baranowie koło Poznania, zaopatrujemy w najwyższej jakości produkty zarówno studia meblowe i zakłady meblarskie, jak i również designerów i projektantów mebli. Z bogatym asortymentem naszej hurtowni stolarskiej można zapoznać się w siedzibie naszej firmy - ul. Rolna 5, 62-081 Baranowo / Poznań.

DOSTAWY NA TERENIE WIELKOPOLSKI

Zachęcamy do kontaktu z doradcą w celu przypisania odpowiednich rabatów do poszczególnych grup produktów. Więcej szczegółów udzielą Państwu specjaliści z działu Obsługi Klienta:

Tel.: 618 142 746

e-mail: biuro@akcesoria-rogala.pl

Bogaty asortyment dostępny w magazynie lub na zamówienie pozwala na dużą swobodę w projektowaniu mebli i pomieszczeń. Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą okuć meblowych. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy, którzy potrafią znaleźć rozwiązanie dla każej realizacji.

Zapraszamy do współpracy.

 

PARTNERZY
 
Kontakt